Pro Plan Puppy Small 7,5kg 32/21

PRO PLAN Adult Small Breed s kuřecím masem a rýží - kompletní výživa a ochrana speciálně vyvinutá pro dospělé psy malých plemen s hmotností do 10 kg.

PRO PLAN Adult Small je kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro psy s vysoce kvalitním kuřecím masem a rýží jako hlavními složkami, bez barviv a konzervačních látek. Receptura v sobě spojuje suroviny z přirozených zdrojů, vitamíny a minerály, vybrané na základě výsledků vědeckých výzkumů s důrazem na jejich schopnost podporovat imunitní a trávicí systém, kůži a srst psů malých plemen.

Nabízí vše pro podporu přirozené obranyschopnosti organismu vašeho psa malého plemene po celý jeho život.

Popis krmiva

•OPTI TASTE - kuřecí maso a rýže vysoké kvality s vynikající chutností.
•Vyšší hladiny vitamínů E a C chrání tělo před škodlivými účinky volných radikálů a podporují odolnost imunitního systému vašeho psa.
•Optimální obsah vysoce kvalitních tuků, bílkovin a uhlohydrátů podporuje a chrání trávicí systém psů malých plemen.
•Esenciální omega 6 mastné kyseliny a vitamín E mají prokazatelně příznivý vliv na zdravou kůži a krásnou srst.
Složení:

Kuřecí maso (20%), rýže (15%), dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřičný lepek, kukuřice, pšenice, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), vedlejší výrobky živočišného původu, řepná dužina, rybí tuk, sušená vejce, pivovarské kvasnice, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, chlorid sodný, minerální látky. Síran měďnatý pentahydrát (měď = 12 mg/kg), seleničitan sodný (selen = 0,15mg/kg). Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1600 m.j./kg, vitamín E (a -tokoferol) 500 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 100 mg/kg, vitamíny skupiny B 200 mg/kg.

S antioxidantem - směs tokoferolů bohatá na extrakty přírodního původu.

Analýza:
Bílkoviny 29,0%, tuk 18,0%, popel 7,0%, vláknina 2,0%, vápník 1,3%, fosfor 1,0%, vlhkost 8,5%.

Dávkování

Hmotnost psa Denní dávka (g/den)

1 - 5 kg 25 - 90
5 - 10 kg 90 - 150Do 5 dnů

899,- Kč s DPH   ks